GunBoxy

GunBox

GunBoxysą praktyczne, bezpieczne i łatwe do przenoszenia. Wspomniane właściwości czynią je idealnym narzędziem do przechowywaniabroni i amunicji. Zabezpiecz swoją broń krótką, nie martwiąc się, że zostanie skradziona. 

Stalowa skrzynka posiada prosty ocynkowany uchwyt. Uchwyt nie koliduje z całością konstrukcji GunBoxa, ponieważ jest składany. W zależności od modelu, poszczególne GunBoxy posiadająróżne zamki. Niektóre modele można zamknąć dodatkową kłódką. 

Wewnątrz każdego GunBoxu znajduje się miękko wyściełane wnętrze, którechroni przechowywaną broń przed uderzeniami i uszkodzeniami. W przypadku niektórych modeli wewnątrz znajduje się mniejsza, samoblokująca kaseta, w której można przechowywać amunicję. 

GunBoxy doskonale sprawdzają się jako dodatek do szaf lub sejfów na broń. Odpowiednio dzielą przestrzeń wewnętrzną, a także mogą służyć jako wydzielone miejsce do przechowywania broni strzeleckiej czy amunicji. W razie potrzeby możeszod razu przenieść je w inne miejsce, zabrać na strzelnicę itd. 

Pamiętaj, aby zawsze przechowywać broń nienaładowaną i zabezpieczoną. 

Ustaw kierunek rosnący
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
 1. Rottner plastikowa walizka do przenoszenia broni, amunicji i kosztowności
  Rating:
  0%
  630,00 zł
  z VAT i bezpłatną wysyłką
  Na magazynie z dostawą do 2-7 dni roboczych
Ustaw kierunek rosnący
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę